Glass Bottom Cruise

Разубавете си го денот со прекрасна тура во брод со стаклено дно!

Dolphin I бродот е најдобриот начин да поминете ден во Лефкада.

Удобен брод со тенди и е возбудливо возење со морето под вашите нозе. Можете да застанате за нуркање, пливање или сончање! Двојазичен водич и групи на туристи се наша специјалност. Да се биде на море кога ќе ја посетите Лефкада островот е најдобро. Тиркизната вода ќе ве маѓепса.

Dolphin I бродот е најдобриот начин да го поминете денот во Лефкада. Се качувате на удобниот брод со стаклено дно во пристаништето во Нидри од каде што ќе одиме на тура околу познатиот остров Лефкада при што ќе го видите прекрасното море и места на островот. Сите се добродојдени!

Вие ја имате можноста да го организирате вашето крстарење! Има неколку места кои што може да ги посетите околу островот Лефкада заедно со нашиот долгогодишно искусен капетан при што ќе се воодушевувате со прекрасниот поглед и кристално чиста вода кои може да се најдат на живописните брегови и изолирани плажи во овој незагаден регион. Можете да го резервирате бродот Dolphin за цел ден или пак за неколку саати! Исто така ние организираме тура од половина час со водич до блиските острови на Лефкас, која е прикладна за група на туристи и тоа со многу добра цена за нашите клиени! Ве молам не се двоумете да не исконтактирате ако ви се потребни повеќе информации.

фотографии

Уживајте со нас!

Доживејте го искуството да крстарите со брод со стаклено дно

Резервирајте го вашето крстарење веднаш!

Вашето име (задолжително)
    

Email (задолжително)
    

Број на возрасни (задолжително)
    

Број на деца и возрасни (задолжително)
    

Изберете датум на крстарење
     

Предмет
    

Вашата порака
    

GDPR Protection
Чувајте ги моите лични податоци (GDPR)Не чувајте ги моите лични податоци (GDPR)

Book NOW!