забава во бело

Познатиот партија од Ибица да ZANTE да Лефкас!

Кодекс на облекување: Бела
0
среќни луѓе
0
шампањ
0
жена
0
човек

Сведоштва

Што мислат останатите за нашата забава
Amazing Party
The party was amazing…. Swimming in the night with music is incredible!

Drago

WOW
WOW…. The people who created that party are awesome…

Mario

DO IT
If you ever go to Lefkada go to that party. Amazing music. Extremely nice beach.

Nina

Доживејте ја највозбудливата забава на јахта досега

Забава

Доживејте ја највозбудливата забава на јахта досега

Музика

Искусни диџеи доагаат од секаде во светот да пуштаат музика на забавата на вашиот живот!

Уживајте во нашата забава!!!!

Забава на плажа

не само што имаме забава на брод ние исто така застануваме на плажа во близина каде што можете да уживајте во ноќно капење под светлата на бродот.

A-IMG_0465-800

Локација

фотографии

Пронајди се
[ess_grid alias=”even_grid_washington” layers=”{‘custom-type’:{’00’:’image’},’use-skin’:{’00’:’1′}}”]

Информации!

Датум и час

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

 Nidri Lefkas, Greece

General: [email protected]
Spiros Ktenas: [email protected]

Резервирање

Вашето име (задолжително)
    

Email (задолжително)
    

Број на возрасни (задолжително)
    

Изберете датум на крстарење
     

Предмет
    

Вашата порака
    

GDPR Protection
Чувајте ги моите лични податоци (GDPR)Не чувајте ги моите лични податоци (GDPR)

Book NOW!